ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини за допомогою відкритого й вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, включно з наявними в Інтернеті.

Дистанційна форма навчання передбачає наявність доступу до мережі Інтернет, а також технічного забезпечення (комп’ютера, планшет, смартфона тощо).

Основна форма роботи— самостійна. Учням надаються:

• рекомендовані навчальні матеріали;
  • типові завдання й вправи різного рівня

Технології дистанційної організації освітнього процесу для 1-9 класів під час призупинення занять :

1)освітня система HUMAN

2)використання хмарних сервісів;

2) месенджер «Viber»;

3) проведення індивідуальних консультацій із здобувачами освіти через мобільний зв'язок;

4) використання E-mail дистанційного навчання.

ДЛЯ ГІМНАЗІЇ З 23.03.2020 РОКУ ПІДКЛЮЧЕНО ☝️HUMAN (ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ) В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ, ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ЗМОГЛИ ОПЕРАТИВНО ПРОДОВЖИТИ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС.

Система HUMAN дозволяє організувати онлайн-навчання без використання різноманітних інтернет-ресурсів, платформ та месенджерів. Використовується лише одна система для організації навчального процесу.

Дистанційне навчання з HUMAN дає можливості:

☑️Видавати, здавати, перевіряти домашні завдання;
☑️Викладати навчальний матеріал з використанням фото- відеоматеріалів, таблиць, презентацій тощо;
☑️Слідкувати за результатами учнів;
☑️Отримувати візуалізовану аналітику успішності учнів;
☑️Оцінювати роботу у режимі онлайн та коментувати бали. Усі оцінки моментально будуть доступні учням.
☑️Отримувати автоматизовану рефлексію учнів щодо зрозумілості матеріалу;
☑️Спілкуватися з педагогічним складом, учнями та їхніми батьками;
☑️Проводити опитування та зрізи знань;
☑️Ділитися останніми новинами, оголошеннями та актуальною інформацією.Анкета:https://human.ua/contact-form

Платформа працює наступним чином:

· Кожен учень прикріплюється до вчителя.

· Вчитель має доступ до пройдених учнем уроків і до статистик, що допомагає легко і швидко здійснювати контроль і оцінювання.

· Крім індивідуальних статистик, вчитель має доступ до загальної статистики класу, тому легко спостерігати тенденції в класі.

· Система сама перевіряє домашні завдання учнів, що виконані через платформу, а це економить час.

Тож не вагайтесь – використовуйте дистанційне навчання для своєї дитини чи класу вже зараз!

За рішенням педагогічної ради (від 31.08.2021 протокол № 1) для організації освітнього процесу у 2021/2022 н.р. використовуватиметься електронний розклад занять, електронний класний журнал/щоденники на платформі HUMAN

Інструкція
для батьків здобувачів освіти щодо організації дистанційного навчання дітей під час карантину

Ці поради розроблені для батьків здобувачів освіти 1-9 класів Реутинської гімназії , які діють у зв’язку з призупиненням навчання в гімназії у період карантину.

Під час організації дистанційного навчання рекомендуємо дотримуватися таких порад :

1. Створіть умови для організації дистанційного навчання вашої дитини.

2. Щоденно заходьте на систему HUMAN ( код доступу наявний у вашої дитини або ви можете самостійно приєднатися)  або на месенджер «Viber», щоб слідкувати за результатами вашої дитини. Роботи цінюються у режимі онлайн та коментуються бали. Усі оцінки моментально доступні учням.

4.Поточна координація роботи вчителів та здобувачів освіти щодо виконання та перевірки домашнього завдання, різних видів контролю здійснюється через систему HUMAN.

5. Контролюйте виконання дітьми отриманих завдань та їх зворотній зв'язок з учителями.

6. Надавайте посильну допомогу дітям при виконанні завдань.

7. Підтримуйте тісний зв'язок з класоводом, класним керівником щодо успішної організації дистанційного навчання, у разі виникнення питань звертайтесь до вчителів - предметників.

8. ПАМ'ЯТАЙТЕ! Карантин - не канікули для учнів. Цей час має бути ефективно використаний.