2023-2024 навчальний рік

Наприкінці І семестру 2023/2024 н.р. проаналізовано досягнення при засвоєнні програмового матеріалу з предметів інваріативної складової.

У закладі навчається 56 здобувачів освіти у  8 класах та 13 вихованців у дошкільному підрозділі.

Оскільки заклад із 01.09.2023 по 22.12.2023 працював у дві зміни, тому унормовано безперервну тривалість навчальних занять протягом дня рішенням педагогічної ради (протокол № 2 від 30.08.2023)

Для учнів, які здобувають освіту за сімейною формою навчання – 6 здобувачів освіти (10%), консультації проводяться згідно графіка, затвердженого керівником закладу. У кінці семестру проведено підсумковий контроль знань (тестування) за затвердженим графіком, 45 хв відводилося на кожен предмет .Для учнів у системі Х’юман вчителі розміщують як основні, так і додаткові матеріали до кожної теми уроку з кожного предмета, відео, аудіо з вивчення певної теми уроку.

Оцінювання 1-2 класів формувальне , а 3-4 класів за рішенням педради рівневі (від 30.08.2023 протокол №1)

Учні 5-9 класів (35 здобувачів освіти) мають такі результати:

Здобувачів освіти на високому рівні немає – 0 %

12 здобувачів освіти- на достатньому рівні 35%

23 здобувача освіти  – на середньому рівні -65%

Здобувачів освіти– на початковому рівні не має -0 %.

Здобувачі освіти закладу закінчили І семестр з такими підсумками:

На достатньому рівні навчається 11 здобувачів освіти: Кихней Артем, Харченко Максим, Шевченко Ангеліна – здобувачі освіти 5 класу; Горкун Юлія, Партола Роман – здобувачі освіти 6 класу; Карась Надія, Кірієнко Анна, Холмецький Дмитро,Чеберяка Ангеліна – здобувачі освіти 7 класу; Газука Артем, Горкун Максим – здобувачі освіти 8 класу; Собченко Богдан – здобувач освіти 9 класу.

На високому рівні спроможний був би навчатися 1 здобувач освіти – це Горку Максим, учень 8 класу

На достатньому рівні спроможні були навчатися 3 здобувачів освіти (9%):

Руденко Костянтин, здобувач освіти 5 класу, має дві оцінки середнього рівня – англійська мова – 5 балів; зарубіжна література – 6 балів;

Замула Владислав, здобувач освіти 8 класу(сімейна форма навчання) має три оцінки середнього рівня – фізика – 6 балів, географія – 5 балів; трудове навчання – 5 балів

Савицький Артур, здобувач освіти 9 класу, має дві оцінки середнього рівня – зарубіжна література – 6 балів, фізика – 6 балів.

Аналіз результатів навчальних досягнень учнів 5-9 класів показує:

- на високому рівні – 0 учнів (0%) проти 1здобувача освіти (3 %) у  2022/2023 н.р.,

- на достатньому рівні – 12 учнів (35%) проти 8 учнів (25 %) у  2022/2023 н.р.,

- на середньому рівні – 23 учнів (65%) проти 22 учнів (69 %) у  2022/2023 н.р.

- на низькому рівні – 0 здобувачів освіти (0%) проти 1 здобувача освіти (3%) у 2022/2023 н.р.

Показник рівня якості знань учнів 5-9 класів за підсумками 2023/2024 навчального року становить  34%, що на 9% вище, ніж у 2023/2024 навчальному році.

Загальношкільні показники навчальних досягнень учнів 5-9 класів ( 35 здобувачів освіти оцінювалося) у І-му семестрі 2023/2024 навчального року в порівнянні з результатами попередніх років наведені в таблиці.

Аналіз засвідчив, що майже з усіх предметів здобувачі освіти закладу оцінені позитивно.

Порівняно з І семестром 2022/2023 н.р. кількість дітей, які навчаються на високому рівні відсутня; на достатньому рівні зменшилася на 4 %; на середньому рівні збільшилася на 10 % . Відсутній низький рівень знань.

Можна зробити висновок, що здобувачі освіти навчаються на середньому та достатньому рівні.

Якість навчальних досягнень здобувачів освіти 5-9 класів у І семестрі 2023/2024 н.р.

Найкращі показники мають здобувачі освіти 5 класу, де якість знань становить 60%. Якість навчальних досягнень по закладу становить 34%. Порівнюючи з попереднім роком, цей показник збільшився на 4 %.

Показник успішності (рейтинг) 5– 9 класів за І семестр 2023/2024 н.р.

Рейтинг успішності здобувачів освіти 5 - 9 класів

Рейтинг предметів 5-9 класів за підсумками I семестру 2023/2024 н.р.

Показники успішності здобувачів освіти 5 – 9 класів у порівнянні з минулим І семестром 2022/2023 н.р.

Показники успішності учнів 5 – 9 класів мовно-літературної освітньої галузі

Показник успішності учнів 5 – 9 класів природничої освітньої галузі

Показник успішності учнів 5 – 9 класів громадянської та історичної освітньої галузі

Показник успішності учнів 5 – 9 класів соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі

Показник успішності учнів 5 – 9 класів мистецької освітньої галузі

Аналізуючи навчальні досягнення здобувачів освіти 5-9 класів по предметах, можна сказати, що в основному учні мають середній та достатній рівні. Найбільше здобувачів освіти із середнім рівнем досягнень з української мови, української літератури, англійської мови, історії України, фізики, хімії.

Особливу увагу варто звернути на учнів тих класів, де середній рівень успішності в порівнянні з минулими роками знизився.

Знання та вміння здобувачів освіти відповідають програмовим вимогам.